Розшифровка категорій водійського посвідчення

Категорія Розшифровка
A1 A1 — Mопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об'ємом до 50 куб. см або електродвигун потужністю до 4 кВт.
A A — Мотоцикли та інші двоколісні транспортні засоби, мотоцикли з боковим причепом, які мають двигун з робочим об'ємом 50 куб. см і більше, або електродвигун потужністю 4 кВт. і більше.
B B — Автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3500 кг (7700 фунтів), а кількість сидячих місць, крім сидіння водія - восьми.
C1 C1 — Призначені для перевезення вантажів автомобілі, дозволена максимальна маса яких становить від 3500 до 7500 кілограмів (від 7700 до 16500 фунтів).
C C — Призначені для перевезення вантажів автомобілі, дозволена максимальна маса яких перевищує 7500 кілограмів (16500 фунтів).
D1 D1 — Призначені для перевезення пасажирів автобуси, в яких кількість місць для сидіння, крім сидіння водія, не перевищує 16.
D D — Призначені для перевезення пасажирів автобуси, в яких кількість місць для сидіння, крім сидіння водія, більше 16.
C СЕ — Автомобіль, категорії С, зчеплений з причепом.