Автошкола "Україна"

Навчання

Автошкола «Україна»пропонує пройти навчання для підготовки до іспиту на отримання водійських категорій А, А1, В, В1, С, С1, D, D1, ВЕ, СЕ .

Навчання в автошколі «Україна» проходить 2 місяці і включає в себе як теоретичний, так і практичний курси підготовки.

Теоретичний курс містить вивчення наступних дисциплін:

- Правила дорожнього руху;

- Технічне обладнання автомобіля;

- Основи безпеки дорожнього руху;

- Надання першої медичної допомоги.

Наші викладачі навчать Вас як правильно користуватися Правилами при русі по дорогах. Основна мета викладача - формування в учнів усвідомлених знань і умінь, і саме тому в процесі вивчення застосовується наочна демонстрація досліджуваного матеріалу.

За допомогою макетів моделюються різні дорожні ситуації. Такий спосіб подачі навчального матеріалу сприяє глибокому розумінню вимог Правил дорожнього руху, полегшує і прискорює засвоєння великого обсягу інформації, необхідної водієві для безпечного управління автомобілем.

Практичний курс проводиться індивідуально на спеціально обладнаних автомобілях різних моделей досвідченими інструкторами. Навчання проводиться за узгодженим з Вами графіком у зручний для Вас час.

Практичні заняття починаються через 10-15 днів після початку навчання. Їх метою є дати можливість абітурієнту отримати навички практичного водіння і впевненість за кермом. Природно, що є люди, для яких керування автомобілем спочатку буде нелегким завданням, з цього у нас передбачені додаткові уроки з водіння за окрему плату.

Екзамени

Після успішного складання внутрішніх іспитів в автошколі, які включають в себе теоретичну частину (правила дорожнього руху) і практичне водіння автомобіля, курсанти здають іспит в Міжрайонному реєстраційно-екзаменаційному відділі ДАІ (МРЕВ).

Екзамен ПДР онлайн

До іспитів в ДАІ допускаються особи, які досягли 18-річного віку, які успішно склали внутрішні іспити в автошколі. Іспити проводяться в дні згідно затвердженого Державтоінспекцією графіка.

До іспитів допускаються особи, які мають при собі паспорт з діючою на момент здачі іспитів пропискою.

Теоретичний іспит з правил дорожнього руху проводиться в спеціально обладнаному комп'ютерному екзаменаційному класі. Для успішного складання іспиту необхідно правильно дати відповідь на 20 питань (допускається не більше 2-х помилок).

Практичний іспит у ДАІ проходить на автомобілі автошколи, на якому проходило навчання. Іспит з водіння автомобіля проводиться в місті за затвердженим маршрутом (вулиці прилеглі до МРЕВ ДАІ).

Навчальна література

Правила дорожнього руху України з ілюстраціями і роз'ясненнями

Видавництво: Моноліт

Рік видання: 2016

Сторінок: 72

Екзаменаційні завдання для підготовки водіїв категорій АВ

Автор: Дерех З.Д., Заворицький Ю.Є.

Видавництво: Арій

Рік видання: 2014

Сторінок: 240

Наші переваги

checkБезкоштовне перше заняття;

checkЗручний графік занять;

checkЗручне розташування школи;

checkСучасний автопарк;

checkДосвідчені інструктори;

checkПоєднання теорії і практики;

checkВибір часу водіння, інструктора, машини, КПП.

Практичні заняття з водіння

Акції та знижки

Розклад і ціни

Медкомісія для водіїв

Документи для навчання

Не дозвонилися?

Замовте зворотній дзвінок і ми зателефонуємо у зручний для Вас час.

Copyright © 2016-2018, Автошкола «Україна». Всі права захищено.

Веб-студія "Паралель" - розробка та обслуговування веб-сайтів.