Навчання

Автошкола «Україна» пропонує пройти навчання для підготовки до іспиту на отримання водійських категорій А, А1, В .

Навчання в автошколі «Україна» проходить 2 місяці і включає в себе як теоретичний, так і практичний курси підготовки.

Теоретичний курс містить вивчення наступних дисциплін:

- Правила дорожнього руху;

- Технічне обладнання автомобіля;

- Основи безпеки дорожнього руху;

- Надання першої медичної допомоги.

Наші викладачі навчать Вас як правильно користуватися Правилами при русі по дорогах. Основна мета викладача - формування в учнів усвідомлених знань і умінь, і саме тому в процесі вивчення застосовується наочна демонстрація досліджуваного матеріалу.

За допомогою макетів моделюються різні дорожні ситуації. Такий спосіб подачі навчального матеріалу сприяє глибокому розумінню вимог Правил дорожнього руху, полегшує і прискорює засвоєння великого обсягу інформації, необхідної водієві для безпечного управління автомобілем.

Практичний курс проводиться індивідуально на спеціально обладнаних автомобілях різних моделей досвідченими інструкторами. Навчання проводиться за узгодженим з Вами графіком у зручний для Вас час.

Практичні заняття починаються через 10-15 днів після початку навчання. Їх метою є дати можливість абітурієнту отримати навички практичного водіння і впевненість за кермом. Природно, що є люди, для яких керування автомобілем спочатку буде нелегким завданням, з цього у нас передбачені додаткові уроки з водіння за окрему плату.

Екзамени

Після успішного складання внутрішніх іспитів в автошколі, які включають в себе теоретичну частину (правила дорожнього руху) і практичне водіння автомобіля, курсанти здають іспит в Сервісному центрі МВС.

Екзамен ПДР онлайн

До іспитів в Сервісному центрі МВС допускаються особи, які досягли 18-річного віку, які успішно склали внутрішні іспити в автошколі. Іспити проводяться в дні згідно затвердженого Державтоінспекцією графіка.

До іспитів допускаються особи, які мають при собі паспорт з діючою на момент здачі іспитів пропискою.

Теоретичний іспит з правил дорожнього руху проводиться в спеціально обладнаному комп'ютерному екзаменаційному класі. Для успішного складання іспиту необхідно правильно дати відповідь на 20 питань (допускається не більше 2-х помилок).

Практичний іспит у Сервісному центрі МВС проходить на автомобілі автошколи. Іспит з водіння автомобіля проводиться в місті за затвердженим маршрутом.

Навчальна література

Правила дорожнього руху України з ілюстраціями і роз'ясненнями

Рік видання: 2019

Екзаменаційні завдання для підготовки водіїв категорій АВ