Питання / Відповідь

На цій сторінці зібрані відповіді на найбільш актуальні питання з навчання в автошколі і порядку здачі теоретичного і практичного іспитів в Сервісному центрі МВС.

Якщо Ви не можете знайти відповідь на своє питання, звертайтеся за телефонами або через форму зворотного зв'язку на сторінці контактів.

Ми комплектуємо групи до 15 осіб, оскільки при більшій кількості студентів знижується засвоєння матеріалу.

Тривалість навчання в автошколі - 2 місяця. Графік навчання гнучкий, заняття можна відвідувати вранці і ввечері.

- Навчання в автошколі на керування транспортними засобами категорій «А», «А1», «B» допускається з 16 років;

- До здачі іспитів в Сервісному центрі МВС на категорії «А», «А1» допускаються особи, які досягли 16 років, на категорію «B» по досягненні 18 років;

- У осіб молодше 18 років іспити в Сервісному центрі МВС на категорію «B» не приймають ні в якому разі;

- Довідки, тимчасові водійські посвідчення і т.п. особам, які не досягли 18 років, не видаються.

Практичні заняття можна починати після проходження студентом медкомісії для водіїв і вивчення основних правил дорожнього руху, знаків і дорожньої розмітки. Це приблизно через 2 тижні лекційних занять.

Ні, все залежить від рівня Ваших знань і практичних навичок водіння. Вам необхідно скласти теоретичний іспит і водіння в Сервісному центрі МВС.

В даний час всі особи, які успішно склали теоретичний і практичний іспити в Сервісному центрі МВС, отримують пластикове посвідчення водія, чинне в усьому світі.

Не правда. Як і при здачі будь-якого іспиту все залежить від рівня Ваших знань і в даному випадку від навичок водіння транспортного засобу.

Іспит з теорії можна здавати необмежену кількість разів, але не раніше ніж через п'ять днів, починаючи з шостого.

Практичний іспит з водіння транспортного засобу не більше трьох разів, після чого потрібно пройти додатковий курс практичного водіння, після чого видається допуск до повторного складання практичного іспиту в Сервісному центрі МВС.

Повторні іспити в Сервісному центрі МВС платні.

На автомобілях автошколи. Кожен слухач здає іспит на тому ж автомобілі, на якому проходив навчання.

Можливе переведення в іншу групу за погодження адміністрації автошколи.

Для цього необхідно додатково оплатити кількості годин, які необхідно прослухати повторно.

Якщо Вам занять з інструктором виявилося недостатньо, то Ви завжди можете звернутися в адміністрацію автошколи і взяти додаткові заняття з водіння.

Ви маєте можливість замовити додаткові заняття з інструктором, який викладав уроки водіння під час основного навчання або навчатися з іншим інструктором.

Так, можливо. В такому випадку просимо звернутися до адміністрації в автошколи.

Також в автошколі існує практика подвійного навчання. У цьому випадку Ви можете проходити навчання як на автомобілі з механічною коробкою передач так і на автоматі, паралельно.

Не маючи Київської прописки, навчатися в автошколі звичайно можна, але для складання іспиту Вам знадобиться довідка з Сервісного центру МВС за місцем реєстрації (прописки у Вашому місті) про те, що права Вам не видавалися і не вилучалися.

Її слід отримати безпосередньо перед іспитом, оскільки термін дії цієї довідки 14 днів. Після отримання цих документів, Ви можете здати іспит в Сервісному центрі МВС в Києві.

Це зовсім не обов'язково. В автошколі діє система поетапної оплати. Ви можете зробити початковий внесок (від 500 грн), а потім робити оплату поетапна, але не пізніше, ніж за місяць до закінчення теоретичних і практичних занять.