Всі кандидати у водії перед подачею документів в Автошколу (нововведення Сервісного центру МВС для реєстрації груп) повинні пройти медичну комісію для водіїв і отримати медичну довідку.

Ця довідка свідчить про відсутність медичних протипоказань для водіння автомобіля і є своєрідним допуском до керування транспортним засобом.

Для зручності наших учнів в автошколі "Україна" відбуваються виїзні засідання ліцензованої медкомісії. Виїзна медкомісія буває в нашій автошколі кожні два тижні.

Для проходження медкомісії та отримання медичної довідки, при собі потрібно мати такі документи:

checkПаспорт (+ його ксерокопія);

checkДві кольорові фотографії;

checkВійськовий квиток або приписне свідоцтво (для чоловіків).

Також Ви маєте можливість пройти медкомісію в будь-яких інших закладах охорони здоров'я, акредитованих на комплексний медогляд водіїв.

Медичні довідки водіям повинна видавати акредитовані медкомісія - переконайтеся в наявності акредитації.

Для отримання довідки в інших медичних установах необхідно пройти комплексне обстеження у всіх спеціалістів, зазначених в спеціальній карті (її ви отримаєте в медичному закладі, який видасть Вам водійську медичну довідку).

Деякі медичні комісії не мають в своєму складі нарколога і психіатра. Тоді Вам необхідно пройти огляд у відповідному медичному закладі Вашого району.

Така медична довідка про відсутність у Вас протипоказань до водіння автомобіля в процесі навчання знаходиться в автошколі і разом з документами про закінчення автошколи передається в Сервісний центр МВС.

Після успішного складання іспиту, Ви отримаєте її разом з водійським посвідченням.

Медична довідка є обов'язковою в переліку документів, які необхідно мати з собою, керуючи транспортним засобом. Дійсна вона протягом двох років. Тобто кожні два роки Вам необхідно проходити медкомісію і оновлювати довідку.